Cleopella Cat Fanciers
of Estonia on maailma suurima tõukasside organisatsiooni
The Cat Fanciers' Association liige:

Cleopella Cat Fanciers of Estonia
kutsub Teid külastama meie

XIII RAHVUSVAHELIST CFA KASSINÄITUST

Tallinna Lauluväljakul 2.-3. novembril 2019

Kohal MAAILMA SUURIM JA VÄIKSEIM KASSITÕUG!

Uue tõu tutvustus – TOYBOB ehk MAAILMA VÄIKSEIM KASS!
Kohal on ka MAAILMA SUURIMAD KASSID ehk MAINE COONID!

Osta pilet Piletilevist või kohapealt!

Kasse oodatakse Saksamaalt, Hollandist, Itaaliast, Hispaaniast, Soomest, Rootsist, Norrast, Venemaalt jne. Esitletud on mitmed haruldased tõud (nt Cornish Rex, Devon Rex, Jaapani bobtail jpt). Osa võtavad kindlasti ka pärsia kassid, exoticud, briti lühikarvalised, manxid, ragdollid, orientaalid, siiamid, abessiinia, bombay ja burma kassid. Nimekiri täieneb pidevalt!

Laupäeval, 2. novembril räägime Teile lähemalt TOYBOBIDEST - toimub tõututvustus! Valitakse näituse kauneim toybob :) Osalema tulevad haruldased värvid! Toybob tõugu kasse saate näha ja katsuda kindlasti ka pühapäeval.
Lisaks maailma väikseimale kassile tulevad silmailu pakkuma ka maailma suurimad kassid - MAINE COONID! Pühapäeval, 3. novembril räägime Teile neist lähemalt. Valitakse näituse suurim ja kauneim Maine Coon igas kategoorias!

Ootame osalema üle 100 kassi! Eraldi kategoorias võistlevad kodukiisud.

Nädalavahetuse jooksul toimub üle 40 finaali! Kõik kohtunikud valivad neljas erinevas kategoorias 10 parimat kassi, kes saavad rosetid ja auhinnad. Iga kohtunik teeb oma finaalid ning kokku on meil kohtunikke 6. Lisaks toimuvad kohtunikel mitmed lisafinaalid kus valitakse 10 parimat pikakarvalist ja 10 parimat lühikarvalist kassi igas kategoorias. Kategooriad on kassipojad, tšempionid, kastraadid ja kodukassid. Näituse lõpus (pühapäeval) valitakse terve näituse parimad kassid ja näitusel osalenud Eesti parimad kassid.

Kiisudele paneb auhinnad välja:

Aasta tippsündmuseks kutsutakse kasse hindama kohtunikud Ameerikast, Aasiast ja Euroopast. Kohtunikud on väga kõrge kvalifikatsiooniga range koolituse läbinud spetsialistid. CFA eesmärk on fokuseerida just nimelt tõu standardite kvaliteedi arendamisse.

Kohtunikud laupäeval:
Kenny Currle (USA - LH/SH/AB)
Michael Schleissner (Saksa - LH/SH/AB)
Teo Vargas (Hispaania- LH/SH SP)

Kohtunikud pühapäeval:
Chuck Gradowski (USA - AB)
Kit Fung (Hongkong - LH/SH/AB)
Pam DelaBar (USA/Soome- LH/SH/AB)

Näituse teeb eriliseks veel see, et see on ainus näitus Eestis kus osalevad ka koduotsivad kassid. Heategevusorganisatsioonid tulevad näitusele koos oma koduotsivate nurrumootoritega. Kiisusid hinnatakse kohtunike poolt ja nad võistlevad kodukasside kategoorias. Näituse käigus otsitakse neile kodusid. Äkki nurrub Teie kodus pärast näitust üks värske Võitja!

Laste päralt on lõbus mängu- ja fotonurk.
Kohal on Näomaalija – Uula näomaalingud - unistused tõelisuseks!
Lastenurgas mängud ja üllatused näituse pisematele külalistele!
Lastenurga programm täiendamisel!

Sissepääsu letist saab näitusehalli kaasa küsida kassitõugude otsimise mängu - otsi üles näitusel esindatud kassitõud ning too mänguleht meile tagasi. Auhinnad!

Avatud on kohvik. Saab nii sooja ampsu kui ka lihtsalt maitsvat kohvi ja kooki.

Suur valik kvaliteettooteid lemmikloomadele ning palju muud huvitavat!

Tõukassipoegade müük.

Soovi korral saad näitusel osaleda ka oma lemmikuga! Selleks palume Sul ennast ja oma tõu- või kodukiisu registreerida hiljemalt 28. oktoobriks. Kindlasti üks äärmiselt vahva kogemus! Kes on käinud - need on näinud.

Cleopella Cat Fanciers of Estonia MTÜ kassinäituste korraldamise üheks oluliseks eesmärgiks on heategevus. Meie suureks sooviks ja missiooniks on aitada neid kes abi vajavad. Kohal on mitmed heategevusorganisatsioonid. Toimub heategevusmüük. Heategevusmüügiga kogutakse raha kiisude raviks ja toiduks.

Cleopella Cat Fanciers of Estonia MTÜ on 1906. a. Ameerika Ühendriikides asutatud The Cat Fanciers' Association (CFA) liige alates oktoobrist 2008. Kutsume kõiki huvilisi külastama klubi ametlikku kodulehekülge: WWW.CLEOPELLA.EU, kust saab infot nii klubi tegemistest, näitustest ja liitumisest jms.

Näitus on avatud külastajatele:
Laupäeval 11.00 - 17.00
Pühapäeval 10.00 - 17.00

PROGRAMM TÄIENEB! PILETID PEATSELT MÜÜGIS!

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!

Cleopella Cat Fanciers Of Estonia

Telefon: +372 52 00 583
E-post: cleopella.cfa@gmail.com

Eelmiste näituste pildid:
http://picasaweb.google.com/117446154170607001031

Kassinäituse peasponsor:
ROYAL CANIN ESTONIA OÜ