Cleopella Cat Fanciers
of Estonia on maailma suurima tõukasside organisatsiooni
The Cat Fanciers' Association liige:

Cleopella Cat Fanciers of Estonia
kutsub Teid külastama meie

XII RAHVUSVAHELIST CFA KASSINÄITUST

Tallinna Lauluväljakul 3.-4. novembril 2018

Esmakordselt Eestis! Libahuntkass ehk LYKOI!
Ameerikast tuleb osalema VALGE LYKOI - AINUS MAAILMAS!

BENGALI KASSIDE ERI!

Kasse oodatakse Ameerikast, Saksamaalt, Hollandist, Itaaliast, Hispaaniast, Soomest, Rootsist, Norrast,Venemaalt jne. Esitletud on mitmed haruldased tõud (nt LYKOI, Cornish Rex, Devon Rex, Jaapani bobtail). Osa võtavad kindlasti ka pärsia kassid, exoticud, maine coonid, briti lühikarvalised, manxid, ragdollid, orientaalid, siiamid, abesiinia, bombay ja burma kassid.

Toimub Bengali kasside erishow ning tutvustakse uut tõugu - LIBAHUNTKASS EHK LYKOI! Kassinäitustel osalevad eraldi kategoorias ka kodukassid. Ootame osalema üle 100 kassi!

Nädalavahetuse jooksul toimub 30 finaali! Kõik kohtunikud valivad neljas erinevas kategoorias 10 parimat kassi kes saavad rosetid ja auhinnad. Lisaks toimuvad 4 lisafinaali - 10 parimat pikakarvalist ja 10 parimat lühikarvalist kassi. Näituse lõpus (pühapäeval) valitakse NÄITUSE parimad kassid ja näituse EESTI parimad kassid.

Kiisudele paneb auhinnad välja:

Aasta tippsündmuseks kutsutakse kasse hindama kohtunikud Ameerikast, Belgiast ja Soomest (külaliskohtunik). Kohtunikud on väga kõrge kvalifikatsiooniga range koolituse läbinud spetsialistid. CFA eesmärk on fokuseerida just nimelt tõu standardite kvaliteedi arendamisse.

Kohtunikud laupäeval:
Darrell Newkirk (Ameerika Ühendriigid – LH/SH/AB)
Peter Vanwonterghem (Belgia – AB)
Yanina L. Vanwonterghem (Belgia – AB)

Kohtunikud pühapäeval:
Barbara Jaeger (Ameerika Ühendriigid – LH/SH/AB)
Pam Delabar (Soome/Ameerika Ühendriigid – LH/SH/AB)
Satu Hämäläinen (Fife külaliskohtunik) (Soome – LH/SH/AB)

Näituse teeb eriliseks veel see, et see on AINUS näitus Eestis kus osalevad ka KODUOTSIVAD KASSID. Heategevusorganisatsioonid tulevad näitusele koos oma koduotsivate nurrumootoritega. Kiisusid hinnatakse kohtunike poolt ja nad võistlevad kodukasside kategoorias. Näituse käigus otsitakse neile kodusid. Äkki nurrub Teie kodus pärast näitust üks värske Võitja!

Laste päralt on lõbus MÄNGU- ja FOTONURK.
Kohal on Näomaalija – Uula näomaalingud - unistused tõelisuseks!
Lastenurgas mängud ja üllatused näituse pisematele külalistele!
Lastenurga programm täiendamisel!

Sissepääsu letist saab näitusehalli kaasa küsida kassitõugude otsimise mängu- otsi üles näitusel esindatud kassitõud ning too mänguleht meile tagasi. Auhinnad!

Avatud on KOHVIK.

SUUR VALIK kvaliteettooteid lemmikloomadele ning palju muud huvitavat!

Tõukassipoegade müük.

Soovi korral saad näitusel osaleda ka oma lemmikuga! Selleks palume Sul ennast ja oma (tõu või kodu) kiisu registreerida hiljemalt 28ndaks oktoobriks. Kindlasti üks äärmiselt vahva kogemus! Kes on käinud - need on näinud.

Cleopella Cat Fanciers of Estonia MTÜ kassinäituste korraldamise üheks oluliseks eesmärgiks on HEATEGEVUS. Meie suureks sooviks ja missiooniks on aitada neid kes abi vajavad. Kohal on mitmed heategevusorganisatsioonid. Toimub heategevusmüük. Heategevusmüügiga kogutakse raha kiisude raviks ja toiduks.

Cleopella Cat Fanciers of Estonia MTÜ on 1906. a. Ameerika Ühendriikides asutatud The Cat Fanciers' Association (CFA) liige alates oktoobrist 2008. Kutsume kõiki huvilisi külastama klubi ametlikku kodulehekülge: WWW.CLEOPELLA.EU, kust saab infot nii klubi tegemistest, näitustest ja liitumisest jms.

Näitus on avatud külastajatele:
Laupäeval 11.00 - 17.00
Pühapäeval 10.00 - 17.00

PROGRAMM TÄIENEB! PILETID PEATSELT MÜÜGIS!

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!

Cleopella Cat Fanciers Of Estonia

Telefon: +372 52 00 583
E-post: cleopella.cfa@gmail.com

Eelmiste näituste pildid:
http://picasaweb.google.com/117446154170607001031

3.-4. novembri kassinäituse peasponsor:
ROYAL CANIN ESTONIA OÜ